Sende Koy Yüreğini Ay ile Yıldızın Birleştiği Noktada !

Kenetleyelim Ellerimizi !

 

 

    

• Türk Kadınları’nın Seçme ve Seçilme Hakları’nı elde Edişleri…

05/12/2012

Türk Kadınları’nın Seçme ve Seçilme Hakları’nı elde Edişlerinin78. Yıldönümü
Milli Mücadele ve bunun akabinde elde edilen mutlu netice Türk insanının kadınıyla, erkeğiyle omuz omuza verdiği bir savaşın sonucudur. . 
 

   

• DÜĞMEYE KİM BASTI?…

04/12/2012

Amerika ve Avrupa’nın ara gazına gelerek, Suriye’yi hizaya sokmaya kalkan siyasal iktidar, son günlerde Amerika ve Avrupa tarafından yapayalnız bırakılınca sitem etmeye başladı.
 

   

• TÜRK HALKINI TARİHE TANIKLIK ETMEYE VE İÇİMİZDEKİ HAİNLERİ TANIMAYA ÇAĞIRIYORUM…

04/12/2012

Bu harita, Birinci Dünya Savaşında yenilen Osmanlı Devletinin, galip devletler tarafından nasıl paylaşılacağını gösteren “Sevr Antlaşması” haritasıdır.
1.10 Ağustos 1920 tarihinde imzalanan “Sevr Antlaşmasına” göre, Türkiye toprakları; İngiltere, Fransa, İtalya ve Yunanistan arasında paylaşılıyordu. . 
 

   

• Ne Mutlu TÜRK'üm Diyene…

04/12/2012

Başbakanımızın bügüne kadar hiç ben "TÜRKÜM" demediğini hatırlayarak aşağıdaki ATAMIZA ait sözleri okuyun.
Ne Mutlu TÜRK'üm Diyene
İŞTE TÜRK MUSTAFA KEMAL,
İŞTE TÜRKLÜK ÜZERİNE SÖZLERİ !

 

   

• GENEL BAŞKANIMIZIN ÖĞRETMENLER GÜNÜNE AİT ÖZEL MESAJI…

24/11/2012

Başöğretmenimiz Mustafa Kemal Atatürk'ün de söylediği gibi Türkiye Cumhuriyeti'nin çağdaş uygarlık düzeyine ulaşmış ülkeler arasında yerini alması çabasında en büyük görev, "fikri hür, vicdanı hür, irfanı hür" nesiller yetiştirmekle sorumlu öğretmenlerimize düşmektedir.. . 
 

   

• GENEL BAŞKANIMIZIN HİCRİ  YILBAŞI GÜNÜNE AİT ÖZEL MESAJI…

16/11/2012

Muharrem ayı, İslâm kameri senesinin birinci ayı ve Kur-ân’ı kerîmde kıymet verilen 4 aydan biridir. Muharrem ayının birinci gecesi, Müslümanların kamerî yılbaşı gecesidir. Hicrî Kamerî Takvimde; Muhammed Aleyhisselâm’ın, Mekke'den Medine'ye hicret ettiği sene, başlangıç kabul edilir. . 
 

   

• 10 KASIMDA BİR YÜREK OLALIM ,HAİNLERE KARŞI ANITKABİRDE BULUŞALIM…

10/11/2012

Çok yönlü ve üstün kişiliği olan bir lider olan Mustafa Kemal’in aramızdan ayrılışının üzerinden tam 74 yıl geçti.Her fani gibi o da payına düşeni yaşadı O,kısacık hayatında bir ulusun kötü talihini yenmesini sağladı ve dünya tarihinde de benzeri görülmemiş izler bırakarak
bu dünyadan göçtü.
 
 

 

• 89 YILDA TÜRKİYE CUMHURİYET’İ NEREDEN NEREYE GELDİ…

04/11/2012

Mustafa Kemal Paşa 19 Mayıs 1919'da Osmanlı hükümeti tarafından, bölgede düzeni sağlaması için devletinin bir gemisi ile Samsun'a gönderilmiştir. Ülkenin çoğu ilinde kongreler düzenlemiş ve "Tek bir egemenlik var, o da milli egemenliktir. Milletin egemenliğini, yine milletin azim ve kararı kurtaracaktır." ilkesiyle, yurdun her tarafından gelen ulus temsilcilerini 23 Nisan 1920 günü Ankara'da Büyük Millet Meclisi'nde toplamıştır. 
 

 

• Anayasa hakkında fikir ve taleplerimiz…

29/05/2012

Sayın Çiçek, meclis başkanlığınızca partimize gönderilen yazı ile hükümetinizce yeni yapılacak anayasa hakkında fikir ve görüşlerimizi öğrenme talebiniz bulunmaktadır.Öncelikle şunu belirtmek isterim ki, görev yaptığınız makam Yüce Türk milletinin makamı olup, Türkiye Büyük millet meclisinde Milletin oyları ile seçilen siz kardeşlerimiz yaptığınız yeminle Türk milletinin bağımsızlığını ve bütünlüğünü koruyacağınıza yemin etmektesiniz.
 

  

• 23 Nisan 2012…

23/04/2012

AYYILDIZ Partisi Genel Başkanı Serap GÜLHAN, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı.
Kurtuluş savaşında maneviyatın, maddiyatı yendiği o savaşta; elinde bulunan kağnı arabasına Mehmetçiğe gidecek mermileri ve topları derdest ederek kilometrelerce uzak olan cepheye daha 9-10 aylık yavrusunu da yanına alarak cepheye Mehmetçiğe mermi ve mühimmat taşıyor.
 

 

[1] [2]

 

Sitede yer alan materyallerin tümü telif hakkı içermektedir.İzinsiz Kopyalanamaz ve Çoğaltılamaz.